Zimne napoje po angielsku

W upalne dni ludzie często marzą o napoju, który dodatkowo zaspokoiłby ich pragnienie oraz orzeźwił. W takim wypadku świetnie zbierają się koktajle na podstawie mleka, kefiru, jogurtu naturalnego albo też kruszonego lodu. W internecie oraz książkach kucharskich można znaleźć mnóstwo przepisów na ciekawe napoje tego modelu. Tak można zaopatrzyć się w dobre koktajle w restauracji, sklepie lub lodziarni, zawsze warto nauczyć się czynić je temuż. Istnieje to nie tylko znacznie popularniejsze rozwiązanie, ale same większe. Eksperymenty w kuchni dają dużą satysfakcję. Z pewnością nasze zainteresowania docenią członkowie rodziny albo znajomi, którzy spotkają z wizytą w pewien upalny dzień.

Koktajl bananowyKoktajlem, który sam najczęściej przygotowuję, jest ten o smaku bananowym na bazie mleka. Banany można dostać o jakiejś porze roku, nie tylko latem, a mleko to składnik wyposażenia każdej lodówki. Dodatkowo banany to niepowtarzalne z najdostępniejszych produktów na placu. Otrzymany napój jest lekki, dobry i pożywny - ale każdy gęsty koktajl można rozważać jako samodzielny posiłek.

comarch magazynCDN Handel z magazynem - Program Comarch ERP Optima

Koktajl truskawkowyInnym popularnym rodzajem napoju stanowi ostatni o smaku truskawkowym. Najlepiej wykonywać go w momencie letnim, od czerwca do sierpnia, kiedy truskawki są najsmaczniejsze i otwarte na wszystkim stoisku. Odpowiednim podejściem jest połączenie mleka, truskawek i bananów - ta szczególna książka będzie delikatnym doznaniem dla własnych kubków smakowych.

Tak można mówić przepisy bez końca. Koktajl o smaku owoców leśnych, zbudowany z malin, jeżyn i jagód? Czemu nie! A może brzoskwiniowe orzeźwienie? W sukcesie brzoskwiń jako baza koktajlu doskonale sprawdzi się kruszony lód niż mleko lub kefir. A co powiesz na mix truskawki i kiwi, zakrapiany cytryną? Pamiętaj tylko, by upewnić się, że kiwi nie jest ciężkie - mówię z doświadczenia.

Rozdrabniarka do owocówOczywiście wpływ na koktajl i finalne wyniki to dodatkowo nie wszystko. Powinien posiadać poważny sprzęt. Doskonale sprawdzi się wielofunkcyjny robot kuchenny z ciekawej firmy lub solidna rozdrabniarka do owoców. Na targu istnieje znacznie takich efektów i warto przeznaczyć chwilę na ich porównanie, aby dobrać taki, który najlepiej wykona nasze pragnienia oraz potrzeby. Uważam, że o zainwestować w blender z funkcją kruszenia lodu, który przyda się nie właśnie do deserów owocowych, ale te na model do robienia mrożonej kawy.