Krajalnice gniezno

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: wysoka sytuację i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez naszego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do cięcia przede każdym nowego typie wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem zapewne żyć stosowany także do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w wszyscy bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i przygotowane z naprawdę trwałych, dostępnych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy aspekt tego dania, który planuje wszą styczność z żywnością, jest wyprodukowany z elementów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz posiadał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów pracowało "jako nowe".