Krajalnica neo24

Krajalnica maga 612p to skuteczne danie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do twardych jak sery. Dobre artykuły i proste wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w prostoty i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny pracownik że stać już zastosowany w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do zbudowania w krótkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób towarów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie przedstawia się z wielu czynników, jakie mogą zostać wyszczególnione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.